Czujnik bliskości OMRON TL-N10ME1 TLN10ME1 TL-N10ME1
Miejsce pochodzenia Japonia
Nazwa handlowa OMRON
Orzecznictwo CE ROHS
Numer modelu TL-N10ME1
Szczegóły produktu
Stan:
Nowa uszczelka fabryczna (NFS)
Nr artykułu:
TL-N10ME1
Pochodzenie:
Japonia
Podkreślić:
czujniki automatyki przemysłowej zbliżeniowe
siłownik obrotowy pneumatyczny SMC zbliżeniowy
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1 szt
Szczegóły pakowania
Oryginalne opakowanie
Czas dostawy
0-3 dni
Zasady płatności
T/T, Paypal, Western Union
Możliwość Supply
100 szt./dzień
Opis produktu
Omron TL-N10ME1 prostokątny indukcyjny czujnik bliskości
Przegląd
Jego konstrukcja bez osłony, odległość wykrywania 10 mm, 3-przewodowy wyjście NPN prądu stałego, zwykle otwarty, oraz prostokątny obudowa klasy 30 mm sprawiają, że jest praktycznym wyborem do uchwytów, montażu płaskiej powierzchni maszyny,sprzęt do przenoszenia, oraz mechanizmów przemysłowych, w których ciało czujnika sześcienistego jest łatwiejsze do ustawienia niż rodzaj beczki z naciągiem.
Rodzina TL-N jest zbudowana wokół tego stylu instalacji,a TL-N10ME1 łączy w sobie prosty interfejs elektryczny z większą prostokątną głowicą czujnikową, która zapewnia praktyczną odległość czuwania 10 mm dla celów żelaznych.
Model działa od 10 do 30 VDC, wykorzystuje wyjście NPN NO 3-przewodowe DC, przełącza się do 500 Hz i obejmuje ochronę odwrotnej biegunowości i tłumiącego nadciśnienie.
Główne specyfikacje
Parametry Wartość
Model TL-N10ME1
Wykrywanie wielkości głowy 30 mm × 30,5 mm × 52,5 mm
Rodzaj Włókiennicze
Źródło energii 3-przewód prądu stałego
Odczuwanie odległości 10 mm ± 10%
Ustawienie odległości 0-8 mm
Odległość różnicowa maksymalnie 15% odległości wykrywania
Czujnik obiektu Metali żelaznych
Standardowy obiekt czujnikowy Żelazo 40 × 40 × 1 mm
Częstotliwość odpowiedzi 500 Hz
Napięcie zasilania 12 do 24 VDC
Zakres napięcia roboczego 10 do 30 VDC
Obecne zużycie 8 mA maksymalnie przy 12 VDC / 15 mA maksymalnie przy 24 VDC
Wyjście sterowania NPN
Tryb działania Nie
Wskaźnik Czerwony wskaźnik wykrywania
Obwód ochronny Ochrona odwrotnej biegunowości, tłumienie fal prądu
Temperatura otoczenia -25 do +70 °C
Długość kabla 2 m
Wymagania dotyczące zastosowania
Dzięki temu łatwiej jest go zainstalować, a następnie wymienić.
Wykrycie 10 mm bez osłony
Nieofiarowana klasa czujników 10 mm zapewnia TL-N10ME1 przydatny margines pracy do ogólnego wykrywania metali.
Częste pytania
P1: Do jakiego rodzaju zastosowań TL-N10ME1 najlepiej nadaje się?
Pytanie 2: Dlaczego inżynier wybiera prostokątny czujnik bliskości zamiast rodzaju beczki?
P3: Co oznacza wzór bez osłony w praktycznym zastosowaniu?
Oznacza to, że pole czujnika rozciąga się szersze niż w przypadku typu osłoniętego z podgrzewką, co pomaga osiągnąć zasięg 10 mm.