Mitsubishi Servo Drive Servo Amplifier MR-J2S-200B MRJ2S200B MR-J2S-200B
Miejsce pochodzenia Japonia
Nazwa handlowa MITSUBISHI
Orzecznictwo CE ROHS
Numer modelu MR-J2S-200B
Szczegóły produktu
Stan:
Nowa uszczelka fabryczna (NFS)
Nr artykułu:
MR-J2S-200B
Pochodzenie:
Japonia
Podkreślić:
Mitsubishi Fanuc serwo napęd
MITSUBISHI Servo Motor Driver
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1 szt
Szczegóły pakowania
Oryginalne opakowanie
Czas dostawy
0-3 dni
Zasady płatności
T/T, Paypal, Western Union
Możliwość Supply
100 szt./dzień
Opis produktu
Mitsubishi MR-J2S-200B. MELSERVO J2S SSCNET serwo wzmacniacz 2kW, 10,5A, 200VAC, wbudowany hamownik dynamiczny, odpowiedź 550Hz, HC-SFS/HC-RFS
Przegląd
W sprawieMitsubishi MR-J2S-200Bjest wariantem SSCNET o mocy 2 kW z rodziny wzmacniaczy servo MELSERVO J2S przyrost "-B", który identyfikuje go jako napęd sterowany autobusem sieciowym, a nie wariant wejściowy pociągu impulsowego "-A".
W przypadku zastosowań takich jak wieloosiowe systemy bramkowe, skoordynowane maszyny do zbierania i umieszczania lub wieloogłowe systemy druku lub cięcia, w których podstawowym wymogiem wydajności jest synchronizacja osi,Architektura SSCNET jest naturalnym rozwiązaniem, a MR-J2S-200B jest wzmacniaczem osi 2 kW dla tych projektów.
The 550Hz speed loop bandwidth figure reflects how quickly the drive can respond to velocity disturbances — a 550Hz response means the drive can correct a velocity error ten times faster than a conventional industrial drive, co umożliwia szczelne pozycjonowanie w obliczu rzeczywistych zakłóceń obciążenia.
Główne specyfikacje
Parametry Wartość
Wydajność nominalna 2000 W / 2 kW
Prąd nominalny 10.5A
Napięcie wejściowe 200-230 V prądu przemiennego (tolerancja 170-253 V)
Faza Jednopasowe (2P) lub trójfazowe (3P)
Częstotliwość wejścia 50/60Hz (±5%)